Endodoncja w Warszawie


Endodoncja stosowana jest najczęściej w przypadku zapalenia i stanów martwiczych miazgi. Pomimo tego, że wszyscy źle myślą o tej formie leczenia zębów, to właśnie ona pozwala na uniknięcie ekstrakcji zęba. Mówiąc wprost, dzięki temu można nadal mieć wszystkie swoje zęby w odpowiednich miejscach.

Co daje taka forma leczenia stomatologicznego? Otóż dzięki temu można w sposób dokładny wyczyścić kanały zębowe, odkazić. Nawet, jeżeli sytuacja będzie tego wymagać, można wykonać poszerzenie kanałów zębowych, co jest koniecznością w przypadku niektórych pacjentów. Leczenie kanałowe (bardziej popularna nazwa) doprowadza do tego, że w zębie umieszczana jest specjalna substancja, która ma na celu utrzymanie go w dobrej kondycji.

Bezbolesne leczenie kanałowe – to możliwe!

Dentysta stomatolog Warszawa Bielany Bemowo ma do wyboru takie formy leczenia, że nie trzeba obawiać się bólu. To właśnie jeden z tych czynników oporowych powodujący, że pacjenci mówią pas. Nowoczesna endodoncja to bezbolesne i skuteczne metody leczenia wszystkich zębów u człowieka.

Sprawdź szczegóły na: medicdental.com.pl