Kurtyny przemysłowe z PCV na drzwi, a ekrany ochronne


Chcąc się skutecznie chronić przed drobnoustrojami, wirusami i infekcjami, stosuje się różne sposoby zabezpieczenia przed takimi ewentualnościami. Jednym z rozwiązań, które cieszy się coraz większym zaufaniem, są kurtyny przemysłowe z PCV na drzwi. Nie można się temu dziwić, jeśli weźmie się pod uwagę to, jak dobre jest to zabezpieczenie, które sprawdza się w tak wielu różnych branżach. Folię, z której takie kurtyny są produkowane,łatwo przyciąć pod konkretny wymiar, dlatego też można nią szczelnie osłonić drzwi prowadzące do konkretnego pomieszczenia.

Kup w sklepie: Kurtyna na drzwi.

Folia ta może mieć różną grubość i różne właściwości w zależności od tego, gdzie ma być ona zamocowana. Są więc dostępne kurtyny, które można z powodzeniem założyć na drzwiach prowadzących do wnętrz o wysokim stopniu narażenia pożarowego. W innym przypadku zaś folie sprawdzają się w pomieszczeniach o wyjątkowo niskich temperaturach, jakie są wskazane w chłodniach, czy w obiektach gastronomicznych. Folia ta może także inaczej się prezentować w zależności od jej przeznaczenia – dostępne są więc kurtyny transparentne i nietransparentne, które mogą ponadto być wytwarzane w różnych odcieniach.

Z kolei ekrany ochronne z PCV też mają szerokie zastosowanie, jednak najczęściej w pomieszczeniach o zbliżonych warunkach, jeśli chodzi o temperaturę panującą we wnętrzu. W przeciwieństwie do kurtyn, ekrany zakłada się nie na drzwiach, a najczęściej nad ladą. Zatem w miejscu, gdzie dwie osoby siedzą naprzeciwko siebie i komunikują się werbalnie, by zrealizować konkretny cel.

Osłony z PCV wyróżniają się bardzo niewielką grubością, dlatego też bardzo łatwo udaje się je zamocować w taki sposób, by w żaden sposób nie utrudniały komunikacji między danymi osobami. Cienka folia może być precyzyjnie docięta pod konkretny wymiar, dlatego też bardzo dokładnie udaje się odseparować osoby, które siedzą naprzeciwko siebie. Osłony tego typu może być łatwo zaadaptowana do konkretnego przeznaczenia, dlatego też znajduje zastosowanie nie tylko w typowych pomieszczeniach, ale też w samochodach, na przykład w taksówkach.

Zobacz polecane: Malowanie Natryskowe​ Poznań.